Chcete pravdu??

18. července 2010 v 20:59 | Pája |  Něco o mě
^^
Vím,že tohle už píšu vlastně jen sama pro sebe,ale nač břečet nad rozlitým mlékem,do lahve už ho zpátky nenaženete.Vlastně to začalo tak,že jsem na blog měla míň a míň času a pak najednou i když ten čas byl,tak jsem se už vlastně vracet nechtěla.Dřív jsem nemohla žít bez toho,aniž bych ty svoje příběhy někomu vyprávěla...asi proto,že mě nikdo neposlouchal.Vlastně jsem na blogu ventilovala všechny svoje pocity,radost,smutek,samotu,
vztek...ale teď jsem přišla na to,že je daleko lepší si tohle všechno vyzkoušet i v "reálném" životě a dá vám to mnohem víc,než když to jenom napíšete.Pak zjistíte,že pro oči nevidíte jak nádherný svět kolem vás celou dobu byl,jenom proto,že jste si mysleli,že ten svět je na vás tak strašně zlý,že vám nic nejde a nikdo vás neobdivuje...jsou to jenom malichernosti.Protože NIKDO nemůže žít bez toho,aniž by mu někdo,nebo něco ublížilo,nikdo nemůže všechno udělat perfektně,nikdo...a právě z toho se musíte otřepat,vstát a pak budete silnější.Stanete se potom "imunní" vůči těm nepravostem a dalším bolestem,které Vás čekají.Budete dospělejší.
Nechci tím říkat,že jsem dospělá.Určitě nejsem,jsem vlastně ještě větší děcko než předtím,jen si myslím,že jsem dospěla do bodu,kdy už chápu to,co se mi snažili všichni vždycky vysvětlit:Nepřežívej,ale žij.Cítím se teď nejšťastnější ve svém životě.Jsem zamilovaná do fantastického člověka,jednoho z nejúžasnějších lidí,které jsem kdy potkala,někoho,koho prostě v životě potkáte sotva víckrát než jednou.Asi si teď říkáte:Jak dlouho jí to vydrží?Měsíc?Rok?Nevím to.To neví nikdo.Jen vím,že bych chtěla,aby můj život byl i dál takový.A to nejenom pro ten nádherný pocit že mě někdo má rád,že mě čeká budoucnost,kterou jsem si vlastně z části načrtla sama jak jsem chtěla....já jen mám konečně pocit že mě něco čeká.Předemnou už není jenom prázdno.Říkáte si jaký jsem sobec.Že jsem to tu dokázala tak snadno opustit.Vlastně jsme to tu nikdy neopustila,nedocházala bych to bez toho,aniž bych řekla sbohem a rozloučila se tak s kusem života,během kterého se odehrály ty nejdůležitější epizodky mé existence.S každým článkem tu mám spojenou vzpomínku,s každým návštěvníkem tenoučké pouto.Podělala jsem to.Nespravím to.Ale nelituju ničeho co jsem udělala,protože jsem to v tu chvíli chtěla udělat.Když se pořád budu zaobírat tím co bylo,nikdy se nebudu dívat před sebe.Pokud uvidím tu šedivou minulost,mohla bych začít věřit tomu,že tak to bude i do budoucna.Pokud já sama ale nebudu chtít,tak to tak nebude.
Tohle nemá být sbohem.Mělo to být něco jako omluva,ale těch už jste slyšeli tolik...takže nevím jestli by jste o ní stáli.Tím že jsem nic nedělala jsem vás odsud vyštvala,Vás,Leeu...
mrzí mě to,ale to je tak všechno co zmůžu.Chci dodělat věci co mám rozdělené,pokud už nebude možné je dodělat komixově,tak alespoň povídkově.A dál vás už nebudu otravovat s těmahle výlevama pubertáloní mysli...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Juliana Juliana | Web | 18. července 2010 v 21:05 | Reagovat

Náhodou s tebou souhlasím.Moc pěkně si to všechno vyjádřila.
A máš hezký blog.

2 Hok Wolker Hok Wolker | E-mail | Web | 18. července 2010 v 21:26 | Reagovat

Pájo, tvůj článek zní jak z jednoho z těch šílených filmů, kdy dává naději, že je jen na nás, jak vše prožijeme. Já se těm filmům vždycky smála. Ale teď doufám, že tvůj film bude skutečný a skončí víc než dobře, protože ty si to, má zlatá, zasloužíš. Je mi líto, že jsem víc nezvládala ti tady pomáhat, protože jsem nestíhala nic. Doufám, že přijmeš mou omluvu, kdy jsem zahanbeně odešla. A doufám, že i když jsme se takhle rozešly, že se opět někdy sejdeme a já ti budu moc říct do očí, jakou ctí mi bylo na tu chvilku ti tu vypomoct, i když si myslím, že jsem tu byla zbytečně.

3 Barbucha Barbucha | 18. července 2010 v 21:31 | Reagovat

No hurá!!!Už jsem se bála že snad nikdy nebudeš se svím životem spokojená...to že si zamilovaná si mi jaksi zapoměla říci, ale jelikož se už teď moc neuvidíme(možná nikdy) tak to chápu...když jsem tak četla ten článek tak jsem si uvědomila že mi ty tvoje řeči a stížnosti i nadávky budou neuvěřitelně chybět...stává se ze mě senilní děda(Madarův syndrom :D), ale musela jsem ti to napsat abych zase neměla černý svědomí kvůli našemu rozloučení, který neproběhlo zrovna tak jak jsm si ho představovala...i když to sem vůbec nepatří chci abys věděla že mě moc mrzí ty poslední měsíce kdy jsme si moc nerozuměli.Jsi člověk na kterýho rozhodně nezapomenu...
P.S je dost že ses konečně začetla do tý Sophiiny Volby Irmičko :D

4 Lory Lory | 19. července 2010 v 9:53 | Reagovat

Pájo..lépe bych to sama nenapsala;)reálný život žádný počítač nenahradí..je to jen přirozený vývoj a já jsem ráda že i ty konečně žiješ:) tento blog jsem milovala,a doteď se pravidelně dívám co se tu děje,nikdo nepíše tak dobře jako ty,vážně;) a jestliu to tu skončí..no co se dá dělat:)

5 Nikki Nikki | Web | 20. července 2010 v 17:10 | Reagovat

Máš to krásně napsaný :) a vlastně, musím s tebou plně souhlasit. Ono je zbytečný sedět celý den u PC a lupkat něco na klávesnici a na myši a pak se jen klepat před monitorem než někdo napíše ... Je lepší jít ven a užívat si života ...Já to udělala taky tak :). Dopsala sem můj komix a Sims sem z PC smazala ... Proč? Aby mě to netáhlo pořád u toho sedět a dál fotit a dál psát ... Jo, občas něco napíšu, ale to napíšu ... nenafotím :). A jsou to postřehy z života venku ... Přeji ti, ať ti to s tím novým objevem vyjde:) a věř mi, že ti věrní se tu pokaždé objeví :)

6 Hok Wolker Hok Wolker | E-mail | Web | 20. července 2010 v 19:16 | Reagovat

Vám všem to přeju, ale já zas na druhou stranu klidně jsem u toho počítače a klikám myší a klávesnicí, ale mně to nevadí :)

7 Katy Katy | 25. července 2010 v 12:40 | Reagovat

='( Chápu, souhlasím, ale stejně mi budou strašně chybět komixy atd. Asi jsem prostě ještě malá holka, která potřebuje to nereálno ;)

8 Alia Alia | Web | 28. července 2010 v 16:57 | Reagovat

Huh, všichni tu píšou takové chytré věci a já mám jaksi vygumovanej mozek.
Dobře. Takže, život je hezký. Nádherný. Nádherně krutě ironický. Teda, někdy žasnu nad tím, jak jednoduše si s námi zahrává. Jednou čicháme fialky v roklince, podruhé jdem umrznout na Mont Everestu.
Mhm, jsem ráda, že teda tobě zas jednou s létem přinel košík radosti a štěstí a doufám, že ti to vydrží. ^^
( Huh, něco jsem ze sebe dostala. Sice to zní jak od amíku, ale... mhm.)

9 Rodaw :-)) Rodaw :-)) | Web | 17. srpna 2010 v 10:12 | Reagovat

Ještě že nekončíš.....
Jinak moc se těším na komixy!! Jinak tyhle články sem klidně piš ;) Přečetla jsem si to celé, je fajn, že jsi zamilovaná ;))

10 Rodaw :-)) Rodaw :-)) | Web | 17. srpna 2010 v 10:13 | Reagovat

A nepodělala jsi to, jak vidíš, komenty tu máš, takže sem pořád chodí lidi ;) A když budeš na blogu pravidelně pracovat, bude to lepší a lepší ;)

11 MichelleAdelaideKaspar MichelleAdelaideKaspar | 28. října 2010 v 3:00 | Reagovat

nO  vIM že je asi trochu pozdě..ale přijde mi že no...za poslední dva články ses doost změnila..a to myslim vážně...nemusíš si to číst...vlastně si přijdu hodmě trapná za to co tady píšu..prostě mě je tedkáá 12..A UPLNĚ CHÁPU! to co jsi prožívala.:D v mim věku...:). prostě si to neber špatně..ale..no vim že poslouchat kecy od 12 holky je dost trapnýa tak..ale když čtu ty komixy chápu ty postavy...já totiž chci bejt spisovatelka..někdy si přijdu DOST nepochpená..mám vlastní světprostě asi takle:je tady spousta lidí co ti vyjadřuje podporu od doby co jsi založila tenhle blog..a já jenom píšu že podporuju s nima..:D....

12 Abbey Abbey | 7. listopadu 2010 v 15:55 | Reagovat

Proboha... lidi, na světě jsou mnohem horší věci než opouštění blogu... No jasně, moc jsi všechny tím článkem dojala a rozplakala, je to moc krásně napsanej článek a kdyby šlo o něco jiného, asi bych bulela jak u Titanicu. Ale fakt si nemusíš vylévat své "dospělé" srdéčko. Pokud se ti stalo opravdu něco špatného a prožila jsi takové hrůzy, jak líčíš, je mi to moc líto a rozhodně v tomhle komentáři nechci znít hnusně, chápu tě, ale jestli fakt chceš jenom drama na blogu, jestli máš normální život a jde jen o opouštění blogu, tak prostě napiš, že tě to přestalo bavit a nemusíš nám tady líčit bůh ví jaké blbosti a pitvat do toho. Pokud je to ta první možnost a máš za sebou skutečně těžké období, omlouvám se za celý tenhle komentář, ale jestli ta druhá, tak se prosím tě probuď. Mimochodem... za tečkou se píše mezera, to jenom kdybys v budoucnosti chtěla pokračovat v psaní komixů, které jsou mimochodem dobré a zábavné. Taková blogová, komixová frajerka, která se na blogu chlubila s recitačními a slohovými soutěžemi, by tohle možná měla vědět, ne?

13 Miche Miche | 13. prosince 2010 v 22:02 | Reagovat

pro Abbey:vůbec to nemyslim blbě....nechci nikoho obhajovat,,,mam jenom potřebu to sem napsat..v podstatě s tebou souhlasi  jde jen o blog.....av šichni tady jen tupě brečej..sou to jenom stránky...je jich tisíce..miliony-... la ne nadruhou stranu ona tady tim strávila spoustu času ..podle mě asi tak 3 roky a víc.... a najednou jako the end?.. prostě ,konec tady stim všim... pro mě by bylo hrozný vzdát se toho pro co žiju..neřikám že ona pro to žije...ale no  osobně pro mě by yblo hodně těžký tři roky něco dělat a pak tože odcházim vylíčit v tak krátkym článku XD...ja bych to rozpitvávala..do takové míry...až by mi přišlo že se to dostatečně rozpitvala...

14 Nikki Nikki | Web | 1. ledna 2011 v 2:31 | Reagovat

[13]: máš pravdu, není tak jednoduché opustit něco, s čím si nezkutečně spoutaná. Já mám blog taky nějaký ten pátek (momentálně startuju skoro 5-tej rok) a nedokážu si představit že bych ho ze dne na den zrušila. Prostě řekla mějte se, zase někdy jindy a jinde. Ale zase z toho nemůžeš dělat takové drama, jak tu píšeš ... Vlastně, ona pro to dělala něco 3 roky a pak neřekla zbohem ... Nebo vlastně jo, ,,skončila" to tu, ale stále je možnost že se sem může vrátit ... Nikdo Páji nezazlívá to, že něco chce změnit :) ....
==>av šichni tady jen tupě brečej..sou to jenom stránky...je jich tisíce..miliony- /// některý holky si vedou svůj deníček, některé se svěřují nejlepším kamarádkám a některé si vedou blog ... Teoreticky můžu říct, nepochopíš to, pokud si to nezažila ;). Já osobně vím o čem mluvím, ale to viz. nahoře. Navíc, Páju omlouvá to, že se dostala na docela váženou školu + je na intru ... Já sice na intru nejsem, ale 80% holek z naší třídy je z intru ... A opravdu to tam není tak lehký z časem :). Kór když je Pája na gymplu ...
Jen je mi líto týhle věty
==> Tohle nemá být sbohem./// očividně asi jo, jen, Abbey má pravdu :). Pokud tohle měl bejt konec, ukončení blogu, happy end ... Mohlo to bejt podaný trochu líp ...
(Omlouvám se pokud píšu z cesty, přece jen je Silvestr a já ho musela taky náležitě oslavit :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud máte rádi mojí tvorbu a nejenom komixy...můžete se podívat na můj druhý blog hikate-paia,píšu tam povídku Písečné slzy a dělám videa...nebo na blog jericho-pt tam mám taky povídku Střípky času...jen pro trochu odvážnější povahy:)