9.kapitola-Už to vím Daxtere...

10. ledna 2009 v 19:19 | Pája |  Cyber girl
No tak pro ty co si mysleli že jsem za tu dobu co jsem tu nebyla spáchala sebevraždu asi sklamu,protože jsem tady a cítím se vcelku živá.Chodím,dýchám,mluvím...všechno funguje jak má:)No a za tu dobu jsem stihla nafotit pro mě téměř rekordní počet fotek do komixu,takže tyhle poslední dva díly se vám budou zdát možná dost nekonečný:)


Hudba je TADY

Zaklapl dveře.Cítila hrozivé mrazení v zádech ale rázem jako kdyby zapomněla všechno co jí kdy naučili na cvičišti,jako kdyby zapomněla na ten čas kdy byla Cyber girl.Sérum přestalo definitivně účinkovat.Jenže teď naproti ní stál chlap se zbraní a bylo mu jedno kolik lidí pozabíjí.Byl jako ona...jako ona kdysy byla Jade...náhle se jí před očima úkazal ten poslední výjev...to poslední,na co si mohla pamatovat.
,,Ten prstýnek je nádherná Daxtere!"Povzdechla si a políbila ho na tvář.,,Nechal jsem ho vyrobit přímo pro tebe...přečti si co je na něm vyryté!"Pobídnul jí a vzal jí za ruku tak aby si mohla nápis prohlédnout.,,Naděje?"Zkřivila obličej v nechápavém gestu.,,Co si pod tím představuješ a proč by to mělo být zrovna něco pro mě?"
,,Prostě cítím,že jí jednou budeš hrozně moc potřebovat.Celý tenhle svět..."Jenže i tak to nechápala.,,Jenže já pořád nevím,co si mám pod tím představit,není to víra,není to touha..."Jenže on se jen usmíval,což jí uklidňovalo.,,Naděje je,když se zvedneš ze země i když tušíš že ti brzo někdo podkopne nohy,ale to jen proto,že doufáš v to,že dojdeš do konce..."
,,Máš smůlu že sis vybral mě,nejblbější holku v okolí!"Pousmála se.,,To chce čas,myslím že jednoho dne pochpíš,ty totiž nejsi blbá ani trochu,proto jsem si tě vybral."Odvětil jí a pohladil jí po tváři.Náhle se ale z vedlejší místnosti,předsíně ozvala hrozivá rána.
,,Jdu se podívat co se to tam děje!!"Zašeptal a vstal.Oba je zalil divný pocit nejistoty.,,Nechceš radši zavolat policii?"Špitla.,,Prosímtě,na co?Určitě si zase jen děcka hrály a třeba nám omylem rozbily okno!"Prohodil a vstal.Ona se za ním jen trochu ustrašeně dívala a měla neblahý pocit,že se stane něco špatného.
Jenže jakmile uviděl to co se chystalo,vykřikl.Nebyly to děti...něco mnohem horšího.Jeho zděšený výkřik byl pro ní více než spouštěcím sygnálem,už nemohla čekat ani vteřinu.Vstala z postele a pomalu se přikradla ke dveřím a všechno sledovala klíčovou dírkou.
Uslyšela hlasy několika mužů.,,Ten kdo stojí proti městu si nezaslouží žít!"Pronesl ten úplně nejblíž a nabil svou zbraň.,,O-o čem to mluvíte?"Vykoktal Daxter vyděšeně a nevěděl co se to děje.,,Dostali jsme rozkaz na vaší tělesnou likvidaci.Všichni co budou klást odpor budou odstraněni."Pronesl klidným hlasem a namířil hlaveň na svou oběť.
Vyrazila ze dveří a postavila se před něj.Nevěděla co jí velí,aby to udělala,prostě jako smyslů zbavená se postavila do cesty těm,kteří ho chtěli zabít.Jenže nevěděla,že se nezastaví ani před tímhle.Netušila že jsou to vražedné bestie...které se starají o "dobro" města.
Zazněl výstřel.A pak bylo ticho.Daxter byl jako ve vzduchoprázdnu,jen sledoval jak ta dívka kterou miloval ze všech nejvíc,ta kterou právě před chvílí pořádal o ruku padá k zemi a z úst jí teče krev.Její oči v ten okamžik ztratily všechne výraz,byly prázdné a jako kdyby volaly o pomoc,i když věděly,že žádná nepřijde.Vzadu na její hlavě byla obrovská díra...a z ní tekla krev...všude.
A najednou tam ležela.Ale nebyla úplně mrtvá.Vnímala,cítila co se okolo děje,ale stejně tak i pociťovala jak jí pomalu opouští teplo,její život mizel kdesi v dálce.Najednou si uvědomila,kolik věcí ještě chtěla udělat,kolik slov ještě chtěla říct.Teď ale nemohla nic.Už se nezmohla ani na to otevřít oči.,,Angie ne!"Vykřiknul Daxter a vrhnul se na kolena.Bál se sáhnout na její ledovou kůži,nechtěl si stále připustit že by mohla být mrtvá.

V zoufalém gestu se Daxter otočil na toho,jež ukrátil život té které nejvíce miloval.,,Chceš škemrat o život?"Jenže on jen zakroutil hlavou.,,Ne,chci požádat o smrt...myšlenka na to,že bych bez ní strávil byť jen jedinou minutu...prosím zabij mě!"Vzkřiknul a věděl,že jeho prosba bude vyslyšena.Kdyby v ten moment mohla,vykřikla by...ale pak už byl jenom výstřel a...
A pak ucítila jak dopadl.Těsně vedle ní,jeho ruku pocítila na svém krku a pak už nebylo nic.Tma.Prostě byl konec stejně rychle jako začátek.Žádné světlo na konci,žádný andělský zpěv.Prázdno.A pak jako kdyby procitla.
Otevřela oči a opět jako kdyby se to všechno vracelo.Jako předtím...když tam stála aby ochránila Daxtera.Chtěla to všechno vykřičet do svěla,ale zároveň z toho udělat obrovské tajemství,pocity se v ní bily jeden přes druhý a ona opět uslyšela výstřel.,,Teď znova umřu..."Pomyslela si a bylo jí to tak hrozně líto...že nebude moci něco Daxterovi říct.
Jenže se stalo něco co nečekala.Přímo před ní se vrhnul Daxter.Náhle jako kdyby se svět milionkrát zpomalil.Měla ho na dosah ruky a přitom tak daleko.Kulka pronikala tím časem který jim zbýval a působila jako hrozivá bariéra.,,Ne!"Dokázala ze sebe vypravit polohlasem a pak...Daxter vykřikl.
A dopadnul na zem.Držel se za břicho ale dál už asi necekl.Podlořil si hlavu rukou,aby se mohl nadechnout.,,Takže teď umřu?"Všechno to šlo hrozně rychle,takhle to přece nemělo být!"Přemítala stále dokola a doufala že se jí to jen zdá,přeci teď když zjistila kdo je,nemůže to zase všechno ztratit.,,Ne ty neumřeš!"Vykřikla a klekla si na kolena aby se jí mohl dívat do očí.Bylo jí jedno jestli jí ten zmetek co stojí kousek od ní zastřelí nebo ne.,,Už vím co by cítil člověk kdyby získal city Daxtere,už to vím!"Vykřikla a do očí se jí draly slzy.,,Naději!"Vykřikla a chytila ho za ruku.,,Škoda že teď nic takového nemám..."Zašeptal a pokusil se o úsměv.,,Naděje je vždycky!"Vykřikla a postavila se.
,,Nemám pro tebe slov..."Zasýpala a neodvážila se zvednout hlavu.,,Ani je nemusíš hledat,stejně ti budou k ničemu!"Zasmál se Andrew z plných plic.,,Jestli si myslíš že smrt je konec...tak se mýlíš!"Zašeptala a zvedla k němu své uslzené oči.,,Tentokrát tady ale nebude doktůrek James aby tě ochránil holčičko!"Pronesl chladně.Jenže jakmile to dořekl,uslyšel za sebou cvaknutí dveří.
,,A jseš si tím jistý?"Zaznělo za jeho zády.Jeho úsměv zmizel.,,Co když se doktůrek náhle objeví?"A ani se nemusel ohlížet,aby věděl,že na něj míří zbraní.,,I doktoři umí stisknout spoušť!"Pohodil hlavou a když se zadíval do těch smutných očí,které byly jiné než kdy jindy,byl si jistý,že bude muset udělat cokoliv pro to,aby už ty oči nikdy plakat neviděl.,,Víš že je tohle konec Andrew?"A náhle se mu před očima zjevila ta scéna,kterou vídal ve svých nočních můrách...
Ten den se něco stalo.Byly tam zátarasy...a spousta lidí.Nevděl kde se tam vzali,ráno tam nebyli a teď když se vracel z práce...protlačil se davem a zahlédl jedinou tvář kterou znal.Pochytil několik slov z cizích rozhovorů o hrozném neštěstí...takový kousek od jeho domu...
Jemně jí poklepal an rameno.Jakmile ho uviděla,nenechala ho ani zeptat se,co se stalo.,,Je to hrozný,takový hodný lidi,taková tragédie!"Povzdechla si a hrozivě ho zamrazilo.,,Co...kdo...co se stalo?"Vykoktal a bál se její odpovědi.
Chytila ho za ruku.,,Hlavně buď klidný,je to hrozné ale...musíme se s tím smířit...a zvlášť ty..."Řekla pološeptem a zadívala se na jeho vyděšený obličej.,,Tak kruci co se stalo?!"Vykřiknul a vytrhl se jí.,,Daxter i Angie...jsou mrtví..."Jako kdyby se mu na okamžik zastavilo srdce.,,Prý je někdo nahlásil jako ty co stojí proti městu...poslali na ně speciální jednotku a oba je zastřelili!"
,,Ale to přece..."Nemohl uvěřit vlastním uším.Angie ne...všichni jen ne ona.Tohle přeci nechtěl nikdy...tak moc to bolelo,jako kdyby se Země přestala otáčet,jako kdyby všechno přestalo existovat.Ona byla pryč a tentokrát jí neodvedl žádný muž...
Zahleděl se na silnici,na černý vůz.Stály u něj dva stoly.Na nich ležela dvě těla...jedno z nich byla i ona.Tohle se přeci nemělo stát...tohle ne...nechtěl jí ublížit...miloval jí...,,Jsi v pořádku Jamesi?"Zeptala se ho,ale neodpověděl jí.Musel něco udělat...něco co změnilo jeho život.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ElisQa ElisQa | Web | 10. ledna 2009 v 19:35 | Reagovat

krásný x( ale dojemnýýý (fňuuk) xD

2 Hikate(Tatsu) Hikate(Tatsu) | E-mail | Web | 10. ledna 2009 v 20:42 | Reagovat

Krásný a smutný,teď sem cyber girl začala číst a je to úžašný =)

3 NooBik NooBik | E-mail | Web | 10. ledna 2009 v 21:07 | Reagovat

Uplně úžásný dílek. Nejlepší je jak udělal Matrix pózu (James s tou zbraní) . Povedený!

4 Terikona Terikona | 10. ledna 2009 v 21:22 | Reagovat

Překrásný už se těším na další díl !!! Uplně smutný ale fakt to se ti povedlo nádhera !!!

5 migik migik | E-mail | Web | 10. ledna 2009 v 21:58 | Reagovat

zase mám Jamese o něco víc ráda!

6 Michalea Michalea | 10. ledna 2009 v 23:07 | Reagovat

super! :-) už se těším na dalšíí :-)

7 Carne Carne | 11. ledna 2009 v 8:06 | Reagovat

Teď by mohl Andrew zastřelit Angie a James, jak by to viděl, tak by zastřelil Andrewa. James by Angie znovu oživil, ale ta by si pamatovala, co se stalos Daxterem, tak by zabila nejdřív Jamese, aby ji už znovu neoživoval a pak i sebe. (já vím, nejde mi to x))

8 pola232 pola232 | E-mail | Web | 11. ledna 2009 v 11:06 | Reagovat

Ahoj, postoupil/a jsi do 2.ankety hlasování SONK 2008. Pokud chceš, dej si na blog upoutávku.

9 Yamada-kun Yamada-kun | Web | 11. ledna 2009 v 11:37 | Reagovat

wow...docela zamotaný... :)

10 eliskovalda eliskovalda | 11. ledna 2009 v 11:51 | Reagovat

jjá nevim jak bych teď vyjádřila svuj výraz, pocity apod. pocity sou asi tak nějak....smíšený a výraz?? překvapenej, nečekanej, em...nevim...prostě na t čumim naprosto nevim, jak si to dokázala, ale je to

.....super, bomba, a dál já už prostě nevim....prostě tě obdivuju jako nikoho jinýho a...:D j ánemam prostě slov, až je to směšný :D

11 eliskovalda eliskovalda | 11. ledna 2009 v 11:55 | Reagovat

Pájo, řihlas do SONK Cyber girl....to by byl úúúspěěěěěěěěěěěěch!

12 ..::Nikishka::.. ..::Nikishka::.. | Web | 11. ledna 2009 v 12:30 | Reagovat

Ahoojky..=) Spřátelila by si se mnouu? Jestli jo tak mi napiš na blog a já si tě tam dnedka přidáám:) pá

Super :)

13 Iris  ♥♥♥ tvoje lovely SBéško :-) Iris ♥♥♥ tvoje lovely SBéško :-) | Web | 11. ledna 2009 v 16:11 | Reagovat

to mam radost za tebe, že to zvládáš! víš co se říká? když nejde o život, tak jde o hovno, takže ti držim palce, abys byla v pohodě!

14 Iris  ♥♥♥ tvoje lovely SBéško :-) Iris ♥♥♥ tvoje lovely SBéško :-) | Web | 11. ledna 2009 v 16:20 | Reagovat

jinak super díl! akorát jsem nechtěla, aby Daxter umřel, protože byl sexy! kdy bude další?

15 Weroniqa Weroniqa | Web | 12. ledna 2009 v 9:36 | Reagovat

ahojík nechtela by ses spratelit?

16 Lory Lory | E-mail | Web | 12. ledna 2009 v 17:16 | Reagovat

uuužasný!!!

17 Yamada-kun Yamada-kun | E-mail | Web | 12. ledna 2009 v 19:09 | Reagovat

je to ze soundtracku k nějakýmu filmu-menuje se to Spiritus Sancte.

nechtěla bys mi dát pájo icq?ja bych ti to přes to i poslal :D napis dyztak na mail :)

18 Katy Katy | 13. ledna 2009 v 18:44 | Reagovat

Dobrý ! A super že jsi zpět :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud máte rádi mojí tvorbu a nejenom komixy...můžete se podívat na můj druhý blog hikate-paia,píšu tam povídku Písečné slzy a dělám videa...nebo na blog jericho-pt tam mám taky povídku Střípky času...jen pro trochu odvážnější povahy:)