Červenec 2008

My valentine´s day

31. července 2008 v 12:00 | Pája |  ♦Videa♦
Když vás zradí vaše láska s vaší kamarádkou,co uděláte?To trauma teď řeší dívka z videa.Tedy,ona má už rozhodnuto.A jak?To se podívejte ve videu!Navíc je tu jedna z mých oblíbených písniček...a to právě my valentine´s day od linkin park...ne že bych je přímo žrala ale maji pár dobrejch písniček jako tahle:)
zdroj:youtube.com


Zlo až příští týden!

29. července 2008 v 21:34 | Pája
Hele lidi,moc se omlouvám,ale nestihla jsem dopsat zlo a už musim jít spát.Takže celý příští týden bude věnovaný zlu...teda pkud budete chtít!Protože to musím nějak vynahradit...tak já mizim:)

8.díl-Sbohem

29. července 2008 v 11:00 | Pája |  Cesta hvězdy
Tak,čím vás překvapí cesta hvězdy tentokrát?Původně v tomhle díle mělo hrát 30 seconds to mars,ale zvolila jsem píseň s příznačnějším názvem...Iris...

Grrrrrrrrrr!!!

28. července 2008 v 12:56 | Pája |  BLOG
Se mnou to asi doooost brzo sekne!V sobotu jsem přijela z tábora a nestačila jsem se divit!Moje jinak ne moc aktivní rodina organizuje výlet!Ale na tři nebo čtyři dny!Prý by jsme měli jet ve středu,ale mě se upřímně do nějakejch krkonoš nechce!Nejsem zrovna hyperaktivní dítě a horský túry není nic moc pro mě!Takže tu zase toho moc nebude...ale jedna super zpráva.Na netu jsem sehnala ulead video studio který mi jde spustit.Ale na jak dlouho?!Docela mě láká natočit nějaký pěkný filmeček ale hlavnější je cesta hvězdy ne?:)

2.díl-Tým jako ze snu(lépe řečeno z noční můry!)

27. července 2008 v 12:28 | Pája |  ○Sakasama no chou○
Tak ještě před začátkem...někde se mi tam do fotky vloudila silnice...takže to prosím omluvte,nikdo není dokonalý!

Tak jsem zpět:)

25. července 2008 v 17:38 | Pája |  BLOG
Tak jsem po 14 dnech zpátky z tábora.Konečněěěěě!Nezlobte se že na komentáře asi neodpovím,protože je jich fakt dost.Jinak jsem ráda že se vám sakasama no chou líbí a máte pravdu,je to podnáámět Naruta a některé charaktery jsou si podobné.A nejlepší na tom je že mě to baví!A dost:DTakže všem moc děkuji že tu vydrželi:)Já to jdu skusit dofotit tak čuuuus:DKrásné historické video

21. července 2008 v 8:00 | Pája |  ♦Videa♦
Tohle video má hrozně hezkou písničku a zajímavý příběh!A na konci je to úplně nádherný...určitě doporučuji zkouknout!
Zdroj:youtube.com

Obrázek pro Zlo...od usměvavého buřtu:)

18. července 2008 v 11:00 | Pája |  Od vás pro mě
Moc děkuji usměvavému buřtu za tento nádherný obrázek pro Zlo přichází dvě!Moc děkuju a jsem ráda že se mezi vámi najdou ti co mají zlo tak rádi.Ještě jednou moc mco děkuju jsem za to moc ráda a klaním se,tak bych to asi neupravila ani já...pokud budete chtít i vy něco poslat tak na e-mail riedlova16@seznam.cz:)Děkuji usměvavému buřtu!


Stay

16. července 2008 v 11:00 | Pája |  ♦Videa♦
Tohle videjko mě úplně chytlo.Ta písnička je moc krásná a tý ženský mi bylo fakt líto.Musela jsem se na to ale podívat asi třikrát než jsem přišla na to jak to doopravdy je.Ale musím uznat že je to překrásně natočený!Ta grafika...nádherný!
Zdroj:youtube.com


Návod..jak na realistické simíky...teda alespoň podle mě:)

14. července 2008 v 11:00 | Pája |  Návody & Nápady
Takže začneme(p.s.omlouvám se za kvalitu obrázku,ale je to naskenované a ty obrázky jsou pak děsně velký:))Tkaže hra nám vybrala podivnou zrzavou černošku(ne že bych měla něco proti černochům!).Nemyslím že zrovna tahle simka by byla moc realistická.
Snad každý tvůrce vám řekne že je to v downloadech.A já souhlasím.Ale to hlavní je podle mě pleť.Pokud by jste chtěli tu pleť kterou tu mám na instrukci tak si jí můžete stáhnout TADY.
Kůže by měla být lesklá,ale ne tolik aby vypadal jak když se namazal olejem.Je vždycky lepší začít se světlejší pletí,když těch pletí máte víc odstínů,vždycky to můžete stmavit!
Tk,teď zajedeme do tvorby obličeje.Já vždycky začínám s prvním obličejem protože se z něj dá dobře modelovat.
Tak a teď vybereme oči.Ty jsou moc důležité,protože utváří výrac obličeje simíka.Já jsem zvolila svoje oblíbené oči od Barcelonisty.Většinou oči trochu zvětším a zešikmím nebo změním jenom koutky očí.
Tak a teď pusa.Podle mě je hezký,když má simka plný rty...vůbec se mi nelíbí ty kačeří pysky jako furt dělá Agáta Hanychová(tu nesnášim všeobecně!).Pak koutky.Ty mám ráda,když jsou zvednuté do decentního úsměvu.Hned je pak výraz veselejší.Horní ret trochu rozšíříme,získá pak takový roztomile plný výraz.
Dále je tu nos.Ten je potřeba trochu rozšířit,ale úměrně velikosti obličeje!Pokud vám ve středu tváře vyroste obrovská boule místo nosu tak je to špatně...
Tak a teď tvář všeobecně.S tím nikdy nic moc nedělám,občas jenom zúžím obličej ale to co dělám téměř pokaždé je zvednutí hlavy,tedy zmenšení čela.Protože když má simík vysoké čelo tak se špatně vybírají vlasy...to čelo jsem ještě v průběhu tvoření změnšila.
Tak a vybereme vlasy.Líbí se mi když jsou vlasy 3D a je na nich trochu lesku.Hnědé vlasy a černé vlasy mám obzvlášť ráda,protože ty jsou podle mého nejvíce realistické.Kromě toho nechci dělat jenom samé blondýnky.Asi to bude tím že jsem brunetka(Ale proti blondýnkám nic nemám:D)P.S.Vlasy jsou z Helgasims.com,moooooc dobrá stránka!
Tak a teď další důležitá věc,na kterou se velice zapomíná....obočí!To maxisácké je trochu umělé a proto si raději vyberte stažené.Aby to vypadalo pěkně tak na krajích můžou být decentní štětinky:D
Tak a teď malování.Pro rty jsem vybrala skoro průhledný lesk,na oči hnědé stíny a decentní řasenku.Hnědých stínů mám vážně hodněn a jsou nejlepší protože když se mi naskytne trauma jestli fialové nebo hnědé stíny,tak druhá varianta vyhrává.Nakonec na obličej zvolím nenápadné pihy,pro realističtější vzhled.
Tak a teď konečně oblečení.Ne že na simíka navlíknete něco jako na přeškrtnutém obrázku...tedy jen v případě že váš simík není vánoční úchyl a nechastá se zrovna rozdat si to s partnerem..i když toho by to možná taky odradilo!
Raději vyberte něco,co by jste si i vy sami na sebe vzali!Proto jsem vybrala tuhle halenku a kalhoty.Je to zároveň v souladu s jejími vlasy...a kromě toho,černé oblečení sluší skoro všem simíkům.
Tak a je hotovo...doufám že se mi simka povedla.Někdy později možná udělám návod i na chlapy...vzhledem k tomu že jsem někde na táboře tak prosím nenadávejte...ta simka se nemusí líbit všem.

Nová soutěž!Sims-reklama

13. července 2008 v 8:00 | Pája
•Ta
Joooooooo!Tak jsem se zase odhodlala a vzhledem k tomu že tady nejsem tak to bude dobrýýý...vyhlašuji totiž soutěž!Určo si to přečtěte v celém článku!Ceny budou dobré a navíc to už nebude anonymní soutěž!

Jsem na táboře!

12. července 2008 v 7:00 | Pája |  BLOG
Takže,od 12.7. do 25.7. jsem na táboře.Takže se mi tu nehádejte,nenechte se odradit hned na začátku od Sakasama no chou(je to prostě hodně o mluvení) protože akce tam bude!Asi tak od pátého dílu se to stane akčnějším!Zlo o tom snad ani nemluvím:Dto budou číst snad všichni...i když:DNo heleďte já tam budu mít absťák jako prase...všem přeju hezké prázdniny,předpřipravila jsem nějaké články,moc jich sice není ale co:)Tak se mějte!


Plakát k Sakasama no chou!

10. července 2008 v 10:00 | Pája |  ○Sakasama no chou○
Tak tohle je ono!Nový komix který budete moci od příštího týdne sledovat na pajasims.blog.cz...má název Sakasama no chou a podle mého to bude perla blogu!V popředí vidíte čtyři hlavní hrdiny,v pozadí je jedna z hlavních postav kterou jsem poupravila tak,že není poznat:)P.S.Taky se vám zdá,že to děvče na kraji,kouká tak nějak démonicky?!:D

Tak a je tu plakát ke Zlu 2!

9. července 2008 v 16:12 | Pája |  Zlo přichází 2:Válka světů
Takjsem konečně udělala úvodní plakát ke Zlu 2.Prohlédněte si ho dobře a už vám možná trošku svitne o co půjde...i když..to vím pořádně jenom já:)Jsou tam všichni naši staří hrdinové...sice se většina z nich trochu změnila ale co:)a pokud si pečlivě pročtete menu,tak možná zjistíte i jméno nového komixu,ke kterému tu zítra bude upoutací plakát...jenom aby jste věděli:Překlad toho názvu je Převrácený(nebo hlavou dolů otočený) motýl.Ale s dějem to nebude mít nic moc společného...takže se pokochejte,protože tenhle obrázek vás bude vítat u každého Zla!

Co se dějeeeee?

9. července 2008 v 15:11 | Pája |  BLOG
Tak z toho jsem jelen!U článku jestli mám udělat návod na simíky mi kdosi napsal,že jestli napíšu na jeho blog ještě nějaký hnusný komentář takže se postará aby pajasims zrušili.Jenže je tu problém:Já na tom blogu nikdy nebyla a o jeho existenci jsem se dozvěděla až prostřednictvím toho komentáře!Proto prosím jeho autorku aby se mi ozvala na riedlova16@seznam.cz a aby jsme to všechno vyřešili,protože tyhle divný týpci co se za mě vydávaj mě už fakt dost serou!!!!!!!!!!!!!!!!Má úcta Pája-Temari-Buřtožrout!
Pokud máte rádi mojí tvorbu a nejenom komixy...můžete se podívat na můj druhý blog hikate-paia,píšu tam povídku Písečné slzy a dělám videa...nebo na blog jericho-pt tam mám taky povídku Střípky času...jen pro trochu odvážnější povahy:)