Listopad 2007

14 díl-Šašek kmotry smrti

30. listopadu 2007 v 19:03 | Pája |  Komix Zlo přichází
Naši tři hrdinové se vydali prozkoumat město.Byli pevně rozhodnuti najít nějakou cestu zpět do Rawen-City a alespoň částečně zachránit to co zpackali výletem do minulosti.Zrovna procházeli okolo obrovského chrámu.Jeho sloupy podpíraly ty ohromné masy kamení a věže se tyčily vysoko k nebi.Charlie se zastavil.Jeniss po chrámových zdech jen zběžně přejela pohledem,ale když viděla že Charlie se zastavil,podívala se důkladněji a v srdci jí zatepala naděje.Ano stála tam živá žena...

Ta mladá žena měla ruce v dlaních a usedavě plakala.Občas zvolala:Lizzie,pojď sem!!A pak se opět rozplakala.Ani jeden z našeho trojlístku nevěděl co má dělat ale Charlieho prvního trklo že by se mohli zeptat co se děje.A samozřejmě že koho to napadlo,ten ať si svůj nápad splní.

Charlie:Paní,můžu vám nějak pomoci?
Žena:Přineste mi mou dceru!!!!
Charlie:Ale-ale já nevím kde je vaše dcera...
Žena:Já věděla že mi nikdo nepomůže!!!Všichni se staráte jen o sebe vy sobci!!!Ale že ženská co každej rok platí daně a sama se stará o domácnost přijde o možnost být se svým dítětem to nikoho nezajímá co?!!
Charlie:Ale já nevím co se stalo...
Žena:Ta ženská vzala moje dítě a odnesla ho támhle!!!
Ukázala zhruba 200 metrů za místo kde stály Jeniss a Heather.Byl tam malý hřbitůvek a na něm si hrály tři děti:dvě černovlasá děvčátka a jeden světlovlasý chlapec.Všichni byli oblečeni do černé barvy...
Charlie:Tak si pro ní dojděte ne?!!
Žena:A kdyby to šlo,myslíte že bych to už dávno neudělala?!!!
Charlie:Ale vždyť tam nic není,co vám brání??
Žena:Od čeho myslíte že mám tyhle odřeniny?!!Je tam nějaká psychycká hradba nebo něco takovýho.Vždycky když se přiblížím na úroveň prvního náhrobku odhodí mě to zpátky!!
Ty děti stály u tří jam-čerstvě vykopaných hrobů,se třemi náhrobky.
Heather celou dobu poslouchala jejich rozhovor a rozhodla se ozkoušet "psychickou hradbu".
Došla k tomu místu kde říkala ta žena že jí to odhodilo.Pomalu tam chňapla rukou ale nic se nestalo.Zkusila udělat krok vpřed ale zase se nic nestalo.
Heather:Už je to asi pryč já tady normálně projdu!!!
Žena se odtrhla z rozhovoru s Charliem v půlce slova a běžela seč jí síly stačily ke hřbitovu.Upadla,ale rychle vstala a vypadalo to jako kdyby se bála že každou chvíli se tam ta hradba zase objeví.

Chytla svojí dceru do náruče a smála se.
Jeniss:Tak jsme dneska vykonali jeden dobrý skutek...
Charlie:To je pravda...
Náhle se její jemný smích změnil v hluboký řehot za který by se nemusel stydět žádný tenorový zpěvák.

Upustila svoje dítě na zem.To místo aby dopadlo na zem,rozprsklo se těstně před dopadem na tisíce švábů.Žena roztáhla ruce a tím hlubokým hlasem pravila:Vy jste ale důvěřiví blbci!!Tyhle hroby jsou pro vás ha,ha,ha!!!
Jeniss neváhala,tasila svou zbraň a prásk.Místo aby se kulka zabořila do ženiny hrudi,ta tleskla rychle dlaněmi a změnila se na něco co nikdo nečekal.

Šašek:Mé jméno je Guilli.Jsem šašek pro radost a k vašim službám!!
Heather:Co to má být?!!
Šašek:Chci vám jen pomoct!
Jeniss:Možná do hrobu...
Šašek:Hlavně tam...Ale k věci.Abych byl zdvořilí tak vás vítám v mém království...

Pyšně nadmul hruď a pokračoval:Moje impérium čítá kromě Calwoodu i Dowelshore a Danieltown.Kde kdo by mi mohl závidět.Určitě chcete vědět jak jsem se k takovému majetku dostal.
Jeniss protočila panenky ale paňáca si toho nevšímal.
Zlo mi přidělilo takový kus země protože moje kmotra je samotná smrt.

Jeniss chtěla vytáhnout pistoli a ukončit ty jeho nudné řeči,jenže jakmile jí to přišlo na mysl šašek pravil:Jeniss tak na to zapomeń.Já jsem nesmrtelný a přeci vám nechci ublížit...No možná trochu ale to až jindy.Tadyhlety krásné hrobečky čekají na své majitele.Asi vás tím nepotěším ale jste to vy.Pohřeb máte zítra večer támhle v našem chrámu svatého Luciáše.Moc mě těšilo moji milí!!!
Udělalo to buf a šašek zmizel v bílém oblaku kouře.


Najednou se Heather chytila za břicho.
Jeniss:Proboha co je ti?
Heather:Hrozně to bolí!!
Charlie.Nesmíš o to dítě přijít!!Ono je naší vstupenkou zpátky do Rawen-City!
Heather:Zlo to dítě nechce zabít,chce z něj v mém lůně vypěstovat bestii!!!

Aktuálka 26.11.2007

26. listopadu 2007 v 14:10 | Pája |  ☺Aktuality na blogu☺
Moooocinky děkuju lidičky že jste pro mě hlasovali a já se tak dostala do druhého kola SONK
Prosím hlásněte pro Zlo přichází znova TADY
A prosím hlasujte pro mě pořád v soutěži o nej colorku TADY
Určitě jste si přečetli na jiných blogách že pracovat s blog.czposlední dobou moc nešlo.Já jen potvrzuji že je to pravda která vás připravila zhruba o dva díly Zlo přichází a mě stála spoustu práce.Nafotila jsem obrázky a chtěla jsem si to tam nechat uložený že text napíšu později.Z počítače jsem si fotky vymazala a když jsem chtěla udělat komix,zjistila jsem že tam žádný obrázky nemám.Nevím jestli už je ta porucha úplně opravená nebo ne a tak nevím jestli se vůbec vyplatí dělat se s tím jak d****l když pak zjistíte že tam nic nemáte.No prostě děs a hrůza!!!

Pls helpněte mi:o)

19. listopadu 2007 v 19:55 | Pája |  Já v soutěžích
Ahojky lidičky.Moc bych vás chtěla všechny poprosit
aby jste pro mě hlásnuli TADY
Jsem tam v posledník kole o nej colorku:o)
A pak bych vám byla mocinky vděčná kdyby jste hlásnuli pro Zlo přichází TADY

Jsou to první soutěže do kterých jsem se přihlásila a moc bych chtěla něco vyhrát.Prosíííím záleží to jen na vás:-)))

Můj profil

19. listopadu 2007 v 19:22 | Pája |  Něco o mě

Tááákže lidičky...
Vím že jsem sem dlouho nic nepřidala a moc se za to omlouvám...
Ve škole mi to ale zrovna dvakrát moc nejede a čekáme kdy nám přeinstalujou celýho kompa takže zase udělám pár dílků komixu a bude se muset čekat...
Dohání mě to k šílenství...
Ale teď už něco o mě...
Jméno:Pavlína
Přezdívka:Pája
Příjmení:Riedlová
Datum narození:17.1.1995(tím pádem je mi 12=o))
Znamení:Kozoroh
Výška:165cm(zatím jsem ještě trpajzlík ale já to dorostu:-))
Váha:asi 45 kilo
Něco k fotce:Vím že nejsem žádná krasavice ale aspoň že ta holčička co tam se mnou sedí je takovej andílek.Tahle fotka je dost aktuální(focená tuhle sobotu) S kým bydlím:S rodiči a pak spoustou zvířat.Mám činčilu Juliettu,psa Benjiho a dva sourozence Radima a Karolínu(a to jsou ty nejdivočejší zvířata na planetě!!!)
Oblíbené jídlo:Ježiši tak toho by bylo!!!Ale miluju tortilu z mekáče,růžičkovou kapustu a čokoládu(konkrétně karamelovou milku)
Oblíbený film:Tak to bych tady taky byla do rána.Nejvíc ale miluju horory.Nemusej to být krváky ale spíš psychologický.Zbožňuju Kruh,Zmeškaný hovor a pak mám ráda filmy Moje první láska,To,Mysery nesmí zemřít a Zelená míle.Zařadím sem i seriály.Ty jasně vedou Ztraceni a Útěk z vězení.
Oblíbená knížka:Jsem vášnivý čtenář a úplně lovuju knížku Mysery a Tajemství mrtvého bodu.K Vánocům chci knížku To a hrozně se na ní těším!!
Oblíbená hudba:Nedá se říct že bych měla jenom určitou skupinu nebo zpěváka.Od nějakýho interpreta se mi líbí jedna písnička od jinýho zas třeba tři.Ale nejvíc oblíbenejch písniček mám u My Chemical Romance a pak mám ráda Avril Lavigne,Evanescence,Go go Dolls,Within Temptation a Imogen Heap.
Oblíbená hra:The Sims 2,Devil may cry 3,Spartan Co jinýho mám ještě ráda:Miluju malovátka všeho druhu,Dramatickou výchovu,svůj počítač,mobil,nehet na palci levé ruky,Wenthworda Millera,Hugha Jackmana,keramické panenky,vetešnictví a trhy a tím pádem i nakupování.
Škola:Chodím na základní školu v Kamenickém Šenově(a tady taky bydlím).Chodim do 7.A a zatim mi škola docela šla teď mi moc nejde matika...
Co nenávidím:Několik učitelů na škole(uvedu jen přezdívky:květák,paní filcka),nenávidím houskový knedlíky,houby,výšky,skejťáky...
Co mi jde:Řekla bych že docela obstojně kreslím,a moje psaní taky není špatný.Některý lidi říkaj že jsem docela dobrá přes počítače všeobecně ale moc pravdy na tom asi nebude:o)
Moje úspěchy:Tímhle odstavcem se nechci nějak zvlášť naparovat ale někdo k pochopení člověka potřebuje vážně všechno.Takže byla jsem 3. na celorepublikové soutěži v tvůrčím psaní pro rok 2005.Ale můj největší osobní úspěch je že se mi podařilo za zhruba 4 měsíce zhubnout 12 kilo.To je dobrý ne?:o)
Kde mě seženete:Na mailu: riedlova16@seznam.cz
Napište do komentů jak se vám zdám a moji kámoši nebo lidi co mě znaj na mě můžou prásknout třeba něco co jsem sem nenapsala:o)

Už zase???

19. listopadu 2007 v 18:39 | Pája |  ☺Aktuality na blogu☺
To se mi snad jenom zdá...
Určo si ještě pamatujete jak jsem psala že tu někdo píse za mě
Pár týdnů jsem na blog neměla vůbec čas a po pravdě moc jsem na něj nechodila.
A teď sem přijdu a právě u toho článku kde píšu o někom kdo se za mě vydává,najdu zase komentář od toho samého člověka a zase uráží moje návštěvníky!!!
Ten hnusnej koment už si nepřečtete-smazala jsem ho,toho dotyčnýho jsem blokla a chci mu vzkázat

ZAČNI POUŽÍVAT MOZEK!!!!!

Asi tu chvilku nic moc nebude...

7. listopadu 2007 v 7:12 | Pája |  ☺Aktuality na blogu☺
Asi jste si všimli že sem poslední dobou nic moc nedávám.Je to částečně proto že blog.cz má furt nějakou poruchu,ale druhý důvod je jiný.Simíci už mi sice jedou,mám už všechny downloady do Zlo přichází,tedy až na jeden.Je to oblečení na Charlieho,a já si za zlatý prase nemůžu vzpomenout na to kde jsem ho sehnala.Co se týká 1.meziplanetární soutěže ta už své vítěze má,ale s těma cenama prosím počkejte.Je docela těžký sehnat pěkný downloady bez meshe,které jdou na ty datadisky co máte a ještě je všechny ozkoušet...no dá to hodně práce.A pak jsem se ještě přihlásila do pár literárních soutěží a chci do nich odeslat něco co bude stát za to.Díky že mě chápete,a netlačíte na mě:)
Pokud máte rádi mojí tvorbu a nejenom komixy...můžete se podívat na můj druhý blog hikate-paia,píšu tam povídku Písečné slzy a dělám videa...nebo na blog jericho-pt tam mám taky povídku Střípky času...jen pro trochu odvážnější povahy:)