31 díl-Rozvodové řízení

24. června 2007 v 14:57 | pavlína |  Komix Annie
A nastal konečně ten den.Den rozvodu Dalletových.Řídil to takový mladičký soudce.Nejdřív si rozbil mikrofon a pak se hrozně zakoktal.Annie měla moc milou právničku:Tamaru Kowsovou.Ben měl taky právničku ale byla to dost nepříjemná bába:Linda Hoisová.Právničky nasadily bojovný pohled a každé šlo jen oto jedno:Nenechat tu druhou vyhrát.

První byla na řadě Linda...
Linda:Annie Dalletová je pěkná mrcha a proto žádám aby můj klient dostal všechen majetek!
Ben:To jsem neřekl že chci!
Linda:To je mi jedno!Prostě vyhraju!
Soudce:Ticho v soudní síni!!!Váš návrh se předem zamítá.Podle zákonu 459 a odstavci 59 napravo se píše že právník nesmí konat proti vůli svého klienta a pak také se tam píše že nesmí chtít nepřiměřeně majetku!Prosím teď ať přijde právnička paní Dalletové!

Anniina právnička byla o poznání lepší...
Tamara:Moje klientka žádá aby si každý nechal to co měl před svatbou.
Soudce:To už je lepší!
Tamara:To ale není na vás jestli je to lepší.To rozhodne porota!
Soudce:No jo porád...
Za chvíli vyšla členka poroty a pronesla:Tedy schvalujeme návrh ze strany Annie Dalletové.Ta si ponechá příjmení Dalletová.Tímto tento rozvod ukončuji.Všichni se začali bavit a jen Annie podala Benovi ruku a potřásla mu s ní.Teď už si nepodávali ruku manželé ale svobodní lidé...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Paige(čti pejč) Paige(čti pejč) | E-mail | 12. února 2009 v 12:18 | Reagovat

néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé to nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé a né a né ané ané a né a né a né a nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

2 Andík Andík | 28. února 2009 v 21:14 | Reagovat

ta poslední věta je smutnááá :-(...(vlastně to je celý smutná :-D, ale ta poslední věta mě dojala)

3 s8girl s8girl | Web | 3. května 2009 v 15:31 | Reagovat

Já sé zblázním !!!§!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEjuihzwrecmx ,k!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud máte rádi mojí tvorbu a nejenom komixy...můžete se podívat na můj druhý blog hikate-paia,píšu tam povídku Písečné slzy a dělám videa...nebo na blog jericho-pt tam mám taky povídku Střípky času...jen pro trochu odvážnější povahy:)